Apie mus

  • Susipažinkim mes - Ilona ir Eugenijus, jauniausio anūko dar vadinamas Ogiu, įsimylėję Viduržemio jūros kraštą ir jo maistą. Saulėti skoniai - maža mūsų šeimos krautuvėlė, saulėtų skonių erdvė.

    Iš tikrųjų viskas prasidėjo daug anksčiau, dar nuo pirmųjų kelionių į Ispaniją ir Italiją... Tada gimė meilė Viduržemio jūros regiono kultūrai, žmonėms, architektūrai ir ypač - maistui. Ir kaip viso to mums trūko grįžus į Lietuvą. Saulėto maisto, saulėtų skonių ir erdvių. Todėl vieną dieną sugalvojom visko atsivežti čia, į savo namus. O šiandien norime tuo pasidalinti ir su Jumis!

    Apie keliones, mažus atradimus ir džiaugsmus, apie Italiją ir Ispaniją, Viduržemio jūros kraštus, apie maistą, kuris vienija ir kuria draugystę.

    Mūsų krautuvėlėje galite rasti skanėstų iš Ispanijos, Italijos, Graikijos – alyvuogių aliejaus, alyvuogių, jūros gėrybių produktų, vytinto kumpio, sūrių, marinuotų daržovių, saldėsių. Galite išgirsti pasakojimų apie Viduržemio jūros kraštą ir jo kultūrą. Arba tiesiog ateiti pokalbiui prie kavos puodelio.

    Dedame visas pastangas, kad ant Jūsų stalo atsidurtų išskirtiniai, ne masinės gamybos skoniai - iš mažų gamintojų, kuriems svarbiausia - kokybė, tradicijos. O širdys prisipildytų saulės spinduliais ir džiaugsmu.