Apmokėjimo būdai

 • APMOKĖJIMO BŪDAI

  Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
  1. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama internetinės bankininkystės sistema.
  Apmokėjimas vykdomas naudojant mokėjimų inicijavimo sistemą "Paysera". Užsakymo pabaigoje Pirkėjas nukreipiamas į "Paysera" mokėjimų inicijavimo sistemą, kur pasirenkamas bankas, kurio internetinėmis paslaugomis naudojasi Pirkėjas, paspaudžiant ant banko logotipo ir nukreipiamas į savo banko internetinį tinklapį, kuriame, suvedus savo prisijungimo duomenis, bus matoma suformuota sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.
  Pinigus Pirkėjas perveda į Pardavėjo sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą Pirkėjo mokėjimo metu šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko internetinės bankininkystės sistemoje.

  2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba banko kortele – galimas tik fizinėje parduotuvėje adresu: T. Masiulio 16E, Kaunas.

  3. Apmokėjimas banko pavedimu. Apmokėti galite bankiniu pavedimu pagal mūsų atsiųstą išankstinę sąskaitą (sąskaitos numerį ir kitus būtinus duomenis atsiųsime jūsų nurodytu el. paštu). Tokiu atveju bankinį pavedimą pirkėjas atlieka savarankiškai. Užsakymas bus atliekamas tik įsitikinus, kad pinigai pervesti.