Pristatymas

 • PRISTATYMO INFORMACIJA

  Internetinėje „Saulėti skoniai“ parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu.
  Prekės išsiunčiamos Jūsų pasirinktu siuntimo būdu tą pačią arba kitą darbo dieną po pinigų įskaitymo į mūsų banko sąskaitą. Savaitgalį ar per valstybines šventes padaryti užsakymai bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną.
  Po išsiuntimo siunta Jus pasieks per 1 - 4 dienas, priklausomai nuo to, kurį siuntimo būdą pasirinkote.
  Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  Perkant prekių už 40 € ir daugiau, pristatymas nemokamas.
  Pristatymo kaina į Kuršių Neriją papildomai apmokestinama 40 Eur prie siuntos kainos, nepriklausomai nuo krepšelio kainos.

  1. Per Omniva paštomatus
  1.1 Užsakymo per Omniva gairės:
  * Užsisakę norimą prekę, pasirenkate Omniva pristatymo būdą.
  * Pasirenkate į kurį Jūsų mieste esantį Omniva terminalą pageidaujate gauti savo prekę. Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą
  * Kai tik Jūsų siunta atsiduria Jūsų pasirinktame Omniva terminale, būsite informuoti trumpąja žinute.
  * Žinutėje bus nurodytas Jūsų unikalus siuntos kodas, kurį suvedus Omniva terminale automatiškai atsivers durelės, kuriose bus Jūsų siunta.
  * Pasiėmę savo siuntą nepamirškite uždaryti durelių.
  1.2. Pristatymo kaina – 3,0 €.
  1.3. Maksimalus siuntos svoris -30kg.
  Daugiau: www.omniva.lt
  Visų paštomatų sąrašą galite rasti: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai


  2. Su Venipak kurjerių tarnyba
  2.1. Užsakymo per Venipak kurjerių tarnybą gairės:
  * Prieš pristatant siuntą gausite SMS žinutę apie numatomą siuntos pristatymo laiką arba kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefono numeriu ir patikslins pristatymo vietą ir laiką.
  * Venipak” kurjerių tarnyba prekes pristato darbo dienomis nuo 10 iki 17 val.
  * Priėmę siuntą nepasirašykite ant dokumento, įrodančio siuntos pristatymą tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
  * Priėmę siuntą nepasirašykite ant dokumento, įrodančio siuntos pristatymą tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
  * Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta, nors žinote, kad turėjo būti su logotipu ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant dokumento, įrodančio siuntos pristatymą arba nepriimkite siuntos (pakuotės).
  * Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  2.2. Pristatymo kaina – 4,0 €.
  2.3. Maksimalus siuntos svoris -30kg.
  Daugiau: www.venipak.lt

  3. Prekių atsiėmimas Kaune
  Kauno gyventojai ar svečiai prekes gali atsiimti suderintu laiku adresu T. Masiulio g. 16 E, Kaunas (PC Maxima „Saulėti skoniai“ krautuvėlė). Krautuvėlėje galima atsiskaityti ir grynais pinigais ar banko kortele. Prieš atvykstant sulaukite pranešimo el. paštu, kad jūsų užsakymas paruoštas atsiimti ir jums praneštas suderintas atsiėmimo laikas.
  Prekes atsiimant krautuvėlėje, pristatymo mokestis netaikomas.

  4. Prekių atsiėmimas, kai siuntoje yra alkoholinių gėrimų
  4.1 Jei tarp Pirkėjo užsakomų prekių yra alkoholinių gėrimų, visos prekės Pirkėjui gali būti pristatomos ne anksčiau kaip 10 val. ir ne vėliau kaip 20 val., sekmadienį ne anksčiau kaip 10 val. ir ne vėliau kaip 15 val. Pirkėjo pasirinkto laiko lango ribose Pirkėjo pasirinktą dieną (išskyrus rugsėjo 1 d., kurią alkoholiniai gėrimai nėra pristatomi).

  4.2 Užsakyti alkoholiniai gėrimai pristatomi tik su kurjerių tarnyba. Jei tarp Pirkėjo užsakomų prekių yra alkoholinių gėrimų, visos prekės Pirkėjui bus pristatomos su kurjerių tarnyba.