Privatumo politika

 • PRIVATUMO POLITIKA
  1. BENDROSIOS NUOSTATOS

  1.1. Ši privatumo politika taikoma internetinės svetainės www.sauletiskoniai.lt lankytojams, asmenims, atliekantiems veiksmus „Saulėti skoniai“ socialinių tinklų paskyrose (Facebook, Instagram ir kt.), asmenims, sutikusiems gauti „Saulėti skoniai“ rinkodaros pasiūlymus.

  1.2. Duomenų valdytojas UAB „Saulėti skoniai“ įmonės kodas 304748567.

  1.3. Apsilankydami svetainėje www.saulėtiskoniai.lt, atlikdami veiksmus Saulėti skoniai socialiniuose tinkluose, patvirtinate, kad sutinkate su čia pateikta privatumo politika. Susipažinimas su šiais duomenų tvarkymo principais laikoma asmenine kiekvieno „Saulėti skoniai“ svetainės ir Saulėti skoniai socialinių tinklų vartotojo atsakomybe.

  2. DUOMENŲ TVARKYMAS IR NAUDOJIMO TIKSLAI
  2.1. UAB „Saulėti skoniai“ renka šiuos lankytojų duomenis:
  2.1.1. Automatiniu būdu registruojamą techninę informaciją, kuri surenkama kiekvieną kartą, kai lankytojai naudoja saulėtiskoniai.lt. svetainę. Šie duomenys lankytojų identifikavimo tikslu nenaudojami, niekam neperduodami ir yra saugomi tik „Saulėti skoniai“ elektroninės parduotuvės problemų diagnostikos, statistikos ir apsaugos nuo neteisėto, kenksmingo paslaugų naudojimo tikslais.
  2.1.2 Kitus duomenis, kurie renkami naudojant slapukus. Daugiau informacijos apie Slapukus rasite skyriuje Slapukai.
  2.1.3. Duomenis, kurie pateikiami tiesiogiai pirkimo metu. Naudojame Jūsų anketinius duomenis: Jūsų vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, adresą, elektroninio pašto adresą, su pirkimu susijusią informaciją (pirkimo data, prekės kaina, kiekis, IP adresas, užsakymo data, prekės pavadinimas, prekės kodas), mokėjimo informaciją, pristatymo duomenis (adresas ir telefono numeris).
  2.1.4.Suteikus leidimą pateiktus duomenis naudoti rinkodaros tikslais. Naudojame Jūsų anketinius duomenis: Jūsų telefono numerį, elektroninio pašto adresą. Jūsų sutikimas galioja iki atšauksite savo sutikimą pasirinkdamas atitinkamą nuorodą siunčiamuose atitinkamai tiesioginės rinkodaros arba informuodami mus elektroniniu paštu info@saulėtiskoniai.lt.
  2.1.5. Atsakydami į Jūsų užklausas, skundus, prašymus ir administruodami Jūsų atsiliepimus. Naudojame Jūsų anketinius duomenis: Jūsų telefono numerį, elektroninio pašto adresą.
  2.1.6 Jūsų anketiniai duomenys gali būti perduoti mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas, taip pat elektroninę parduotuvę administruojančiai svetainei verskis.lt.


  3. DUOMENŲ SAUGUMAS
  3.1. Duomenų valdytojas „Saulėti skoniai“ užtikrina kaupiamų duomenų saugumą.

  3.2. Duomenys saugomi nuo neteisėto: prieigos, peržiūros; keitimo; kopijavimo, platinimo; dingimo, sunaikinimo.

  3.3. Bendrovė neteikia asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus.

  3.4. Ši privatumo politika nėra taikoma trečiųjų šalių svetainėms, pasiekiamoms per nuorodas. Rekomenduojame susipažinti su šių puslapių privatumo politika.

  4. JŪSŲ TEISĖS
  4.1. Gauti informaciją, kokius jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.

  4.2. Gauti informaciją, kokiems duomenų gavėjams jūsų asmens duomenys tiekiami ir/ar buvo pateikti per paskutinius vienus metus.

  4.3. Prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.

  4.4. Reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis ir/arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus

  4.5. Gavę Jūsų prašymą pateikti duomenis ar įgyvendinti kitas Jūsų teises, mes prašysime patvirtinti savo tapatybę pateikiant asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Patvirtinus tapatybę, informacija apie jūsų tvarkomus duomenis bus pateikiama per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo raštu pateikimo dienos.

  4.6. Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu info@saulėtiskoniai.lt.

  5. NEPILNAMEČIŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

  5.1 saulėtiskoniai.lt internetinėje parduotuvėje pirkti gali tik vyresni nei 18 metų amžiaus asmenys.
  5.2 Asmenys nuo 16 iki 18 m. amžiaus savo asmens duomenis pateikti gali tik tėvams ar globėjams sutikus. Naudodamiesi saulėtiskoniai.lt internetine parduotuve, Jūs patvirtinate, jog turite savo tėvų, globėjų pritarimą Jūsų asmeninės informacijos atskleidimo Bendrovei;
  5.3 Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 18 m., naudojasi saulėti skoniai.lt internetine parduotuve, susisiekite el. paštu info@saulėtiskoniai.lt ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kaip įmanoma greičiau.
  5.4 Alkoholinius gėrimus visais atvejais turi teisę užsisakyti ir atsiimti tik blaivūs ne jaunesni nei 20 m. asmenys.

  6. DUOMENŲ SAUGOJIMO TERMINAI
  6.1. Užklausos elektroniniu paštu saugomos 6 mėnesius.

  6.2. PVM sąskaitos faktūros, išrašytos pirktoms prekėms, su nurodytais Pirkėjo duomenimis saugomos 10 metų.

  6.3. Pirkėjų anketiniai duomenys, susiję su elektronine parduotuve, saugomi vienus metus.

  6.4. Pasibaigus šioje Politikoje nustatytam Jūsų duomenų tvarkymo ir saugojimo terminui, Jūsų duomenys sunaikinami neatstatomai per protingai ir pagrįstai tokiam veiksmui atlikti reikalingą laikotarpį.

  6.5. Ilgesni, nei šioje politikoje nurodyti terminai, gali būti taikomi ginčo atveju, kad galėtume aiškintis Jūsų pateiktas pretenzijas ir įgyvendinti savo teisę apsiginti, taip pat esant kitiems, teisės aktuose numatytiems pagrindams.

  7. SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)
  7.1. sauletiskoniai.lt svetainėje vartotojo patirčiai gerinti naudojami slapukai. Tai – nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kuris, kliento sutikimu, išsiunčiamas į svetainės vartotojo kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui mobilųjį telefoną), iš kurio jungiamasi prie svetainės.

  7.2. Slapukai naudojami: vartotojui atpažinti; visos svetainės ar jos dalių lankomumo statistikai sudaryti; individualiai aktualiai informacijai atrinkti, pateikti, funkcinių slapukų naudojimui ir paslaugų teikimui, paslaugų plėtrai, naudojimo analizei, tiksliniam rinkodaros orientavimui.

  7.3. Duomenys, kuriuos pateikia slapukai yra anoniminiai ir nesusiję su asmenine informacija, taip pat nesudaro asmeninės informacijos.

  7.4. Vartotojas naudodamasis interneto svetaine sutinka su Bendrovės taikoma slapukų naudojimo tvarka ir gali pasirinkti, ar nori priimti slapukus. Vartotojas gali pasirinkti išjungti slapukus (cookies), naudodamasis naršyklės nustatymais bet kuriuo metu. Nesutikdamas, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus.

  7.3. Svetainės lankytojas gali nesutikti su slapukų naudojimo politika. Tokiu atveju galima nutraukti naudojimąsi svetaine, pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir / arba ištrinti dalį / visus slapukus iš įrenginio. Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Vartotojas gali pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad ištrynus slapukus, dalis svetainės turinio gali būti nepasiekiama.

  8. BAIGIAMOSOIS NUOSTATOS
  8.1. „Saulėti skoniai“ pasilieka teisę be įspėjimo, bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Pakeista privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo „Saulėti skoniai“ svetainėje.

  8.2. Naudojimasis paslaugomis pasikeitus privatumo nuostatoms laikomas sutikimu.

  8.3. Visi nesutarimai dėl šių privatumo taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami ES asmens duomenų apsaugos reglamento ir Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

  Atnaujinta 2020 03 20