Ypač tyras alyvuogių aliejus Olivastro QUATTROCIOCCHI 500ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2095
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Jau atvyko

  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Italija
  Apdovanojimai
  „Flos Olei 2021“ šlovės muziejus - „Quattrociocchi“ „BIOL 2020 Extra Gold“ NYIOOC 2020 auksas „Ercole Olivario 2020“ 3 vieta, „Intense Fruity“ „Flos Olei 2020“ (100/100) „Flos Olei“ 2019 m. (99/100)
 • Quattrociocchi“ ūkis yra tarp šimtamečių alyvmedžių ant saulėtų Alatri kalvų, Frosinone provincijoje, Ciociaria širdyje. Alyvmedžius Quattrociocchi šeima augina nuo 1888 m. Alyvuogės skinamos rankomis ir spaudžiamos nuosavame aliejaus malūne, kad neprarastų savo skonio ir kvapo. Skynimas rankomis leidžia pasirinkti geriausias alyvuoges, taip gaunant aukštos kokybės aliejų ir užtikrinant ilgesnį išsaugojimą. Aliejus spaudžiamas šaltuoju būdu, todėl išgaunamas aukščiausios kokybės aukso-žalios spalvos, skaidraus vaisių skonio aliejaus. Visas gamybos ciklas vyksta žemesnėje nei 27 ° C temperatūroje, kuri yra didžiausia leistina šaltam spaudimui.
  Per daugelį metų alyvuogių gamintojas Americo Quattrociocchi už savo gaminius yra gavęs daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų: įrodymų, kad jo nepajudinamas puikios kokybės siekis duoda vaisių.
  Ūkis Americo Quattrociocch yra tarp 500 geriausių pasaulyje ir FLOS OLEI įvertintas 100 balų iš šimto.
   Aliejus Olivastro spaudžiamas iš 100% Itrana veislės alyvuogės. Kvapas pasižymi intensyviu vaisiškumu ir stipriomis žalių alyvuogių užuominomis, kurį sustiprina sudėtingos žolės, artišoko, žaliųjų pomidorų ir obuolių natos. Kartus ir pikantiškas aliejaus skonis maloniai subalansuotas su žaliųjų migdolų atspalviais. Idealiai tinka ant lęšių užkandžių, žalios mėsos karpačo, sriubų, raudonos mėsos ar keptos žvėrienos patiekalais, su brandintais sūriais.

  Maistingumo deklaracija 100ml. Energinė vertė 3402kJ/ 828 kcal
  Riebalai 92g ; Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių12,83g, monesočiųjų 73,5g, polinesočiųjų 5,63g;
  Angliavandeniai 0g, Iš kurių cukrų 0g; Baltymai 0g, Druska 0g
  Galiojimo terminas žr. ant butelio. Laikymo ir vartojimo sąlygos: Laikyti kambario temperatūroje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.